All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Modern Eco-Friendly PET Acoustic Panels Double-Layer Polyester Fiber Sound Insulation Board for Hotel Use Graphic Design
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Felt Square Acoustic Panels 9mm Sound Aborbing Wall Board For KTV
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
| Color: | 36 Options |
Fire Retardant Eco Friendly Square Acoustic Panels Noise Absorption Sound Proof Boards
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
Office Felt Acoustic Panels For Walls And Ceilings 2420x1220mm Customized
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
Customized PET Felt Hexagon Acoustic Panel Sound Absorbing And Wall Decor
| Material: | Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Certification: | ISO/SGS |
Custom Modern Soundproofing 3D Acoustic Panels For Hotel Graphic Enhancement
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
100% PET Acoustic Panel Coverage Efficiency Felt Acoustic Panel Custom Size Color
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
11mm / 13mm Flexible Curved Wood Slat Acoustic Panels For Restaurant Hall Wall
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |
Hexagon Polyester Fiber Acoustic Panel Wall Panels Interior Home Decoration
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Flexible Wood Panel Acoustic Panels For Restaurant Hall Wall
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |


