All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ indoor akupanel slats for home ] match 45 Products.
Modern Wood Slat Acoustic Wall Panel With Eco PET Felt Backing And Sound Absorption
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Factory Price Wood Acoustic Panels Easy Installation Home Office Cinema Sound Absorption
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Techwood Veneer+MDF+PET |
| Standard Size: | 240/270/280/300*60, 275*32, Or Customize |
Linear Wood Acoustic Panels Fast Installation Home Office Theater Wall Decoration
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
2750 X 320 Wood Slat Ceiling Wood Slate Acoustic Panel Acoustic Panels Acoustic Sound Proof Panels
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood |
Wooden Grille Akupanel Authentic Wood Veneer Finishes Interior Decoration Wall Panel
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Size: | 2400*605mm, Other Size |
| Thickness: | 21/11/13mm/Customized |
Factory Price Modern Akupanel 3D Design PET Acoustic Slat Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
SGS Certification MDF Acoustic Wall Sound Panel Soundproofing For Home Conference Room
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Veneer Color: | Walnut/Oak/Other Wood Colors |
| PET Color: | Black/Others |
Wooden soundproof panels that can be used in both the bedroom and the living room
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Veneer Color: | Walnut/Oak/Other Wood Colors |
| PET Color: | Black/Others |
A wooden soundproof panel made from polyester fibers and wood boards, with a soundproofing effect exceeding 90%.
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Veneer Color: | Walnut/Oak/Other Wood Colors |
| PET Color: | Black/Others |
Wooden Acoustic MDF Composite Akupanel Wall Interior Decoration Akustik Panel
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Indoor Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Thickness: | 21mm, Other Thickness |


