All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Wood Grain Hexagonal 3D Panels: Factory Made Superior Sound Effect And Design Masterpiece
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
OEM ODM Wood Veneer Hexagonal MDF Acoustic Wall Panel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
PVC wood-grain veneer V-shaped grooved Triangle sound-absorbing wall panel Customized graphics
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Custom Patterned Polyester Fiber pet Wall Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
PVC wood-grain veneer V-shaped grooved hexagonal sound-absorbing wall panel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Recycled PET Acoustic Wall Panels 9mm Soundproof Polyester Fiber Boards For Interior Design
| Name: | PET Felt Acoustic Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | Choose From Our Color Chart |
2025 100% Polyester Fiber Speech Clarity Improved with 36 Options
| Flame Retardant: | None/B1/A1 |
|---|---|
| Product Name: | 9mm PET Felt Acoustic Panel DIY Sound Aborbing Wall Board For KTV |
| Decorative Options: | Rich And Colorful, Different Color Surface Decorative Cloth For Choice |
Modern Wood Slat Acoustic Wall Panel With Eco PET Felt Backing And Sound Absorption
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Natural Bamboo Wood Akupanel Acoustic Wall Panels Building Materials Wholesale
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Interior Acoustic Akupanel Soundproofing Office Acoustic Wood Wall Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |


