All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ hexagon customized acoustic panels ] match 92 Products.
Self Adhesive Polyester Fiber Sound Proof Wall Panels In Hexagon Shape
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Round/Hexagon/Customized |
PET Sound Absorber Board: Lightweight and durable, factory-direct with outstanding quality
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Acoustic Decorative Wall Panels Sound Absorption Hexagon Sound Panels
| Installation: | Glue |
|---|---|
| Thickness: | 9/12mm |
| Shape: | Hexagon/Round/Customized |
ROHS ISO Certified Acoustic Wood Slat Panels Sound Absorption Customized
| Key Features: | Superior Sound Absorption, Fire-Resistant, Thermal Insulation, Moisture Resistance, Anti-Bacterial Design, Durability & Smooth Finish, Lightweight & Easy To Handle, Modern Aesthetic, Eco-Conscious Material |
|---|---|
| Fabric Cover Options: | 36 |
| Size: | 1200*600mm/Customized |
PVC Veneer Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm Or Customized |
Direct Stick PET Hexagon Wall Panel For Indoor Wall Soundproofing
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY Rectangle And Hexagon Acoustic Wall Panel For Home Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Diamond-shaped wood grain veneer DIY living room decoration sound-absorbing board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
3D Polyester Fiber Square Acoustic Wall Panels Sound Proofing Panels For Office
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
Factory Price Modern Akupanel 3D Design PET Acoustic Slat Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


