All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
240 X 60 Cm Wood Slat Acoustic Panel Factory Producing Office Wall PET Sound Absorbing
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
Modern Sound Acoustic Panel PET Wooden Slats MDF Veneer Soundproof Wall Panel
| Finish: | Veneer, Melamine, PVC |
|---|---|
| Color: | Walnut/Oak/Others |
| Size: | 2400/1200*605mm, Customized |
Factory Customizable Wood Acoustic Wall Panels PET with Wood Finish Decoration
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
Noise Cancelling Square Acoustic Panels PET Felt Sound Absorbing Acoustic Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
10mm PET Wood Veneer Acoustic Panels Slat Composite Acoustic Wall Panel No MDF
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Wood Veneer PET Acoustic Panel Wall Decoration Lightweight Wall Panel Without MDF
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
PET Wood Veneer Lightweight Acoustic Panels Sound Absorbing Wall Panel Without MDF
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
PET Carved Noise Depending Acoustic Panels Polyester Fiber Felt Soundproofing Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
European Standard 2440 * 1220mm Polyester Soundproof Wall Panels PET Felt Sound Proof Absorbing Acoustic Panel
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
Customized PET Round Acoustic Panels Soundproofing Board For Wall And Ceiling
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | 36 Options |


