All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Eco Friendly Polyester Fiber Acoustic Panels For Modern Interior Design Adhesive PET
| Name: | PET Felt Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
Fireproof Tailored Sound Acoustic Panel Customized Solutions
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various Colors Available |
| Material: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
Architectural Acoustic Panels Wood Slat Akupanel Acoustic Material Home Decor
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
Factory Price Wood Acoustic Panels Easy Installation Home Office Cinema Sound Absorption
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Techwood Veneer+MDF+PET |
| Standard Size: | 240/270/280/300*60, 275*32, Or Customize |
Excellent Heat Insulation 9mm Pet Felt Acoustic Panel 1-3kg Per Square Meter
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Heat Insulation Effect: | Excellent |
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels with Wood Veneer for Stylish Interiors Panel
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |
Wholesale Decorative Wood Slat Acoustic Panels with PET Backing for Walls and Ceilings
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Size: | 2400x605mm |
2750 X 320 Wood Slat Ceiling Wood Slate Acoustic Panel Acoustic Panels Acoustic Sound Proof Panels
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood |
Wholesale Inner Decoration Items China Made Polyester Fiber Soundproof Wall Boards and Wood Slat Acoustic Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 600*600mm/ Customized |


