All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ polyester fiber square acoustic wall panels ] match 84 Products.
Soundproof 3D Acoustic Wall Panels Fabric Wrapped Glass Fiber Sound Absorbing Panel
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Fabric Acoustic Panel Polyester Fiber Fabric Wrapped Sound Panels
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Highly Effective Sound Absorption Acoustic Wall Panel for Low Frequency Spectrum Performance Improvement
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
|---|---|
| Density: | 1800gsm |
| Heat Insulation Effect: | Excellent |
Polyester Fiber Sound Acoustic Panel For KTV Wall Ceiling Sound Absorption Material
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hexagon Polyester Fiber Acoustic Wall Panels Interior Home Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
High Density Fabric Wrapped 25mm Felt Acoustic Sound Absorbing Wall Panels For Cinema
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Polyester Fiber Acoustic Square Panels Felt Sound Dampening Wall Board
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Felt Square Acoustic Panels 9mm Sound Aborbing Wall Board For KTV
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
| Color: | 36 Options |
Stylish Square Acoustic Panels Polyester Fiber Sound Proof Insulation Board Customized
| Flame Retardant: | None/B1/A1 |
|---|---|
| Feature: | Highly Effective Sound Absorption |
| Decorative Options: | 36 Colors |
Soundproof Wall PET Acoustic Panels High Density Sound Dampening Panels Square
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Customized |


