All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ polyester fiber square acoustic wall panels ] match 84 Products.
3D Polyester Fiber Square Acoustic Wall Panels Sound Proofing Panels For Office
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
Office Square Acoustic Panels Polyester Fiber 3D Felt Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Fiber Sound Absorbing Wall Panel Soundproofing PET Felt Sound Insulation
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Self Adhesive Polyester Fiber Sound Proof Wall Panels In Hexagon Shape
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Round/Hexagon/Customized |
Sound Absorbing DIY PET Acoustic Wall Panel Sound Proofing Polyester Fiber For Cinema Office
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Size: | 2420*1220/1200*600mm, Other Size |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Acoustic Wall And Ceiling Panels Soundproof For Home Theater
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Fiber Sound Acoustic Panel Sound Absorbing Acoustic Insulation Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern PET Soundproof 3D Acoustic Wall Panel With Artistic Shapes Felt Wall Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Fabric Wrapped PET Acoustical Wall Panels Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Felt Wall Panels Fireproof Fabrics Acoustic Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


