All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ polyester square sound panels ] match 115 Products.
Rectangle 25mm Acoustic Slat Wood Wall Panels With Environmental Protection E1
| Service: | OEM/ODM |
|---|---|
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
| Fabric Flame Retardant: | None/B1 |
Customized Fabric Wrapped Acoustic Panels 1200x600mm Sound Absorption
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
|---|---|
| Function: | Highly Sound Absorption |
| Fabric Cover Options: | 36 |
Customizable Polyester Fiber Fabric Sound Absorbing Board A1 / B1 Flame Retardant
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
100% PET Acoustic Panel Coverage Efficiency Felt Acoustic Panel Custom Size Color
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
High Density Acoustic Panels Soundproof Felt Stylish Pattern Design Flame Resistant Wall Decor
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | Choose From Our Color Chart |
| Size: | 2420*1220/1200*600mm, Other Size |
KDL-FW001 Fiberglass Fabric Wrapped Acoustic Panel 1200x600mm High NRC 0.95 E1 Grade A1 Fire-Rated for Office Conference Room
| Color: | Various Colors Available |
|---|---|
| Material: | Fiberglass |
| Panel Size: | 1200/600*600mm, Other Size |
DIY Rectangle And Hexagon Acoustic Wall Panel For Home Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Soundproof 9mm PET Felt Acoustic Panels Acoustic Hexagon For Wall Covering And Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Decorative Options: | Rich And Colorful, Different Color Surface Decorative Cloth For Choice |
Cinema Sound Absorbing Fabric Panels Wall Decorative Sound Proof Panels
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
High Density Fabric Acoustic Panel Decorative Sound Absorption Panel For KTV Room Theatre
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |


