All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ custom modern soundproofing panels ] match 188 Products.
Fiberglass Polyester Fiber Fabric Wrapped Acoustic Panels For Home Theater
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Decorative 3D MDF Wave Board with Wood Veneer - Curved, Flexible & Ideal for Acoustic Treatments
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |
Wooden Grille Akupanel Authentic Wood Veneer Finishes Interior Decoration Wall Panel
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Size: | 2400*605mm, Other Size |
| Thickness: | 21/11/13mm/Customized |
Acoustic Wood Panel Wall PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated for Living Room Hall and Studio
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Hollow Out 100% Pet Felt Acoustic Panel Art Soundproof Wall Art Panel 3D Model Design Capable
| Name: | Carved PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
Carved Hot Selling Good Quality Felt Soundproof Decorative PET Sound Absorbing Acoustic Panels
| Name: | Carved PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
PVC Veneer MDF PET Wooden Grille Acoustic Wall Panel With Lights Various Options
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
21mm Factory Direct Akupanel And PET Felt Backing MDF Wood Veneer Acoustic Panel For Wall Decoration
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
China Standard Factory Reasonable Price Wooden Acoustic Slat Wall Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Wholesale with Competitive Price Akupanel Wood Veneer MDF Covered PET Wood Slat Acoustic Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |


