All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Polyester Fiber Acoustic Square Panels Sound Absorbing Acoustic Sound Board
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
3D Polyester Fiber Square Acoustic Wall Panels Sound Proofing Panels For Office
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm, Customized |
9mm 12mm PET Felt Acoustic Wall Panels Indoor Soundproofing Square Panels
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm |
Customized Pattern PET Acoustic Panel Recyclable Acoustic Panels Sound Absorption
| Name: | Carved PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
Hollow Out 100% Pet Felt Acoustic Panel Art Soundproof Wall Art Panel 3D Model Design Capable
| Name: | Carved PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
Improved Speech Clarity 2025 Strong Flame Resistance Fire Retardant Shortened Reverberation Time
| Heat Insulation Effect: | Excellent |
|---|---|
| Dimensional Stability: | Good Physical Stability |
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
Noise Depending Acoustic Fabric Panels Carved PET Polyester Fiber Soundproof Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
PET Board Polyester Acoustic Square Sound Panels Office Sound Proofing Boards For Walls
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
9mm Pet Polyester Fiber Acoustic Wall Tiles For Office And Meeting Room
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester Fiber Sound Absorbing Wall Panel Soundproofing PET Felt Sound Insulation
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


