All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Sound Absorbing DIY PET Acoustic Wall Panel Sound Proofing Polyester Fiber For Cinema Office
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Size: | 2420*1220/1200*600mm, Other Size |
3 Sided Veneer Luxury Wood Akupanel Sound Proof Wood Slat Acoustic Wall Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
DIY Rectangle And Hexagon Acoustic Wall Panel For Home Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Recycled PET Acoustic Felt Panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, Customized |
| Thickness: | 12mm, Other Thickness |
Self Adhesive Polyester Fiber Sound Proof Wall Panels In Hexagon Shape
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Round/Hexagon/Customized |
21mm Akupanel Modern Style Wood Acoustic Panel MDF Soundproof Hotels Living Rooms Veneer Wall Panel
| Color: | Walnut/Oak/Others |
|---|---|
| Size: | 2400mm X 605mm/Customize |
| Thickness: | 21mm/11mm/13mm |
Meeting Room Wood Akupanel Walnut Oak Veneer Color Sound Absorbing Wood Panels
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Apartment Home Decor Wood Akupanel Acoustic 3D Wall Panels For Soundproofing
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400*605mm, Other Size |
Modern Interior Acoustic Wall Panels Akupanel Sound Proof Wall Panels For Hotel
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400*605mm, Other Size |
Sound Absorbing MDF Walnut Wood Slatted Acoustic Panels For Interior Decoration Wall
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |


