All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels pet ] match 368 Products.
Diamond-shaped wood grain veneer DIY living room decoration sound-absorbing board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Customizable Akupanel Sound Absorbing Wood Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Easy Install Akupanel Wood Wall Panels Tailored Soundproofing with Superior Absorption
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
30*60cm Sound Absorbing Akupanel Wood Wall Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
60*60cm Custom Fit Akupanel Wood Soundproof Panels Simple Installation For Acoustic Excellence
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Akupanel Wood Soundproof Wall Panels Quick Install Adaptable Acoustic Solutions
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Akupanel Wood Wall Soundproof Panels Effortless Fit Tailored Acoustic Designs
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Akupanel Soundproofing Wood Wall Panels Simple Assembly Adaptable Acoustic Options
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Acoustic Wood Slat Panels Custom Slat Spacing NRC>0.85 for Boutique Offices Statement Home Walls Easy DIY Install
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0\E1 |
| Size: | 2400/2700/3000 X 600mm/ Customized |
Wood Veneer Finish Sound Insulation Interior New Design Board Slats Wall Panelling Acoustic Panels
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Application: | Interior Wall |
| Thickness: | 21/11/13mm/Customized |


