All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ customized acoustic panels sound absorption ] match 337 Products.
11mm / 13mm Flexible Curved Wood Slat Acoustic Panels For Restaurant Hall Wall
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |
Self Adhesive Hexagon Acoustic Panel Beveled High Density PET Polyester Acoustic Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | 36 Options |
Fireproof Suspended Hexagon Acoustic Panel Soundproof Panels For Office Hotel Apartment
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | 36 Options |
Modern Home Hotel Office 3D Hexagon Acoustic Panel Soundproof Wall Panel For Cinemas
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | 36 Options |
PET Carved Noise Depending Acoustic Panels Polyester Fiber Felt Soundproofing Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
Composite Slat PET Wood Veneer Acoustic Panels For Hotel Bedroom Living Room
| Material: | Wood Veneer+PET |
|---|---|
| PET Color: | Black Or Other Colors |
| Veneer Color: | Walnut/Oak Or Printing |
Wall Decoration Acoustic Panels Custom Patterned
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
Modern Eco-Friendly PET Acoustic Panels Double-Layer Polyester Fiber Sound Insulation Board for Hotel Use Graphic Design
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Custom Sound Proof Wood Akupanel Veneer Oak Slatted Wall Acoustic Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Fireproof Suspended Ceiling Acoustic Panels Soundproof Fiberglass Acoustic Ceiling Tiles
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 1200*600/Customized |
| Color: | Customized |


