All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ pet acoustic panel for home theater ] match 279 Products.
21mm Wooden Slat Acoustic Panel With PET And Veneer Akupanel For Office Home
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Size: | 2400*605 |
| Thickness: | 21mm/11mm/13mm |
Thermal Transfer Customized Acoustic Panels PET High Definition Printed Acoustic Panels Global Supply Chain
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Customized Picture: | Need Your High Definition Picture |
Modern Eco-Friendly PET Wall Panel for Hotel Decoration Sound Insulation Moisture-Proof for Bedroom Living Room Graphic
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern Design Double-Layer Polyester Fiber Acoustic Wall Panel Sound Insulation Decorative PET Slat Panels for Hotels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Fabric Wrapped PET Acoustical Wall Panels Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Modern 60*60CM Acoustic Panels 6 PCS Decorative Sound Wall Panels for Hotel Recording & Home Studio Office Use
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Cinema KTV Fabric Acoustic Panel Anti Collision Decorative Sound Absorbing Wall Panels
| Material: | Fiberglass+Fabric |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Polyester Fiber Decorative Acoustic Hexagon Panels For Walls Sound Absorbing
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Commercial Spaces: | In Offices, Meeting Rooms, Restaurants, And Cafes, These Panels Reduce Noise Distractions And Create A More Comfortable Environment For Both Employees And Customers. Their Modern Design Adds An Attractive And Functional Element To Any Commercial Space. |
PET Wooden Acoustic Slat Panels MDF Veneer Modern Soundproof Acoustic Wall Panel
| Finish: | Veneer, Melamine, PVC |
|---|---|
| Color: | Walnut/Oak/Others |
| Size: | 2400/1200*605mm, Customized |
Wood Premium Acoustic Wall Panels for Home Office and Commercial Use
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Ofiice Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer: | Technical Wood, Cutomized Color |


