All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ pet polyester fiber soundproof panel ] match 118 Products.
Fireproof 100% Polyester Fiber Sound-absorbing Board Wholesale Soundproof Wall Panels Felt Sound Absorbing Board PET Acoustic Panels
| Design Style: | Contemporary |
|---|---|
| Edge Type: | Beveled |
| Panel Size: | 2400*400mm / 2400*520mm / 2400*600mm |
9mm 12mm PET Felt Acoustic Wall Panels Indoor Soundproofing Square Panels
| Material: | Recycled PET |
|---|---|
| Fire Rating: | None/Grade A/Grade B |
| Size: | 2420*1220mm |
Soundproof Panel Wall Decoration Wood Akupanel Acoustic Wall Panels Building Materials Custom
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Modern Style PET Wall Panel Soundproof Decorative for Retail Store Hotel Exhibition Hall Graphic Design Solution
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Carved Hot Selling Good Quality Felt Soundproof Decorative PET Sound Absorbing Acoustic Panels
| Name: | Carved PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
PET Acoustic Panel 60cm Length Modern Design Style Soundproof Class a Fireproof for Home Theater Studio Office & Hotel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Wall Panel Recyclable Material Soundproof for Eco-Friendly Hotel Renovation
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Slat Acoustic Panels Vs AKUPANEL
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern Eco-Friendly PET Wall Panel for Hotel Decoration Sound Insulation Moisture-Proof for Bedroom Living Room Graphic
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern Design PET Acoustic Panel 9mm Thickness Sound Absorbing & Anti-Mildew for Hotel Basement & Garage Graphic Design Solution
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


