All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ pet polyester fiber soundproof panel ] match 118 Products.
Fabric Wrapped PET Acoustical Wall Panels Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Modern 60*60CM Acoustic Panels 6 PCS Decorative Sound Wall Panels for Hotel Recording & Home Studio Office Use
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Soundproof Wall PET Acoustic Panels High Density Sound Dampening Panels Square
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Customized |
Customized PET Round Acoustic Panels Soundproofing Board For Wall And Ceiling
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Color: | 36 Options |
100% PET Acoustic Panel Coverage Efficiency Felt Acoustic Panel Custom Size Color
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Square Acoustic Panels Soundproof Acoustic Felt Wall Panels For Office Home
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
9mm 12mm Acoustic PET Felt Panels Soundproofing Wall Decor Recording Room Board
| Name: | PET Sound Absorbing Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | 36 Colors Available |
Polyester Sound Absorbing Board Print World Map
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
Soundproof 9mm PET Felt Acoustic Panels Acoustic Hexagon For Wall Covering And Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Decorative Options: | Rich And Colorful, Different Color Surface Decorative Cloth For Choice |
Felt Wall Panels Fireproof Fabrics Acoustic Wall Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


