All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ custom modern soundproofing panels ] match 188 Products.
Akustik PET Sound Absorbing Wall Panel Soundproofing Acoustic Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
High Quality 3D Wood Veneer MDF Wave Wall Panel Flexible Curly Bendable for Acoustic Decor
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |
Premium 3D Wood Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel for Acoustic Wall Decor
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, Other Size |
| Thickness: | 11/13mm, Other Thickness |
DIY Hexagon Polyester Fiber Acoustic Panel Wall Decoration
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Acoustic Sound Wood Wall Panels With Customized Thickness And Grade E0 Environmental Protection
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Polyester Fiber Carved Wall Soundproof Acoustic Sound Proofing Boards
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |
OEM Soundproof Acoustic Panel Polyester Fiber PET Acoustic Insolution Panels
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 2420*1220*9/12mm, Customized Size |
| Color: | 36 Options |
Modern Sound Acoustic Panel PET Wooden Slats MDF Veneer Soundproof Wall Panel
| Finish: | Veneer, Melamine, PVC |
|---|---|
| Color: | Walnut/Oak/Others |
| Size: | 2400/1200*605mm, Customized |
3D Acoustic Wood Panels Sound Absorbing Panels
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
3D Acoustic Wall Panels Custom Colour Thickness 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |


