All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] match 64 Products.
Recycled PET Acoustic Wall Panels 9mm Soundproof Polyester Fiber Boards For Interior Design
| Name: | PET Felt Acoustic Wall Panel |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester Fiber |
| Color: | Choose From Our Color Chart |
Smoke Oak Acoustic Wood Wall Panels Sturdy Durable For Interior Wall Decor In Homes Offices Studios
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Rectangle |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer Material: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
Acoustic Wood Wall Panels 3D Sound Dampening Panels Wall Decoration Walnut Oak Colors
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Samples |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Veneer Material: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
2400 x 600 Wood Soundproof Acoustic Wall Panel 3D Model Interior Wall Decor For Home
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Recycled PET Acoustic Felt Panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, Customized |
| Thickness: | 12mm, Other Thickness |
10 X 10 Acoustic Wood Wall Panels Samples Smoke Oak Akupanel Small Sample For Interior Wall Decor
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Samples |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET Baseboard |
| Veneer Material: | Techwood, PVC, Natrual Wood |
Eco Friendly Wood Acoustic Slat Wall Panel Polyester PET Board PVC Or Melamine Veneer
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Anti Collision Sound Absorbing Board Flame Retardant Soundproof Art Panels 25/50mm
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Modern PET Acoustic Felt Wall Panels Sound Absorption For Interior Design
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PVC Veneer Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm Or Customized |


