All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] match 64 Products.
Self Adhesive Polyester Fiber Sound Proof Wall Panels In Hexagon Shape
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Color: | 36 Options, Choose From Our Color Chart |
| Shape: | Rectangle/Round/Hexagon/Customized |
Cinema Sound Absorbing Fabric Panels Wall Decorative Sound Proof Panels
| Material: | Fiberglass,Polyester Fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, Other Size |
| Thickness: | 25/50mm, Other Thickness |
Wooden Acoustic MDF Composite Akupanel Wall Interior Decoration Akustik Panel
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Indoor Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Thickness: | 21mm, Other Thickness |
Contemporary Design Wooden Slat Mdf PET Soundproof Material Hotel Sound Absorbing Board
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel For Indoor Wall |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood |


