All Products
-
FrederickWe are grateful for the coorperation and look forward to creating more value together in the future!
Keywords [ sound absorbing acoustic sound board ] match 148 Products.
PET Wooden Akupanel Slats Soundproof Acoustic Wall Panels For Bedroom Decors
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Customized Wood Akupanel Veneer MDF PET For Environmental Protection Grade E0
| Thickness: | 21/11/13mm/Customized |
|---|---|
| Color: | Wood Color |
| Environmental Protection: | Grade E0 |
Linear Timber Slat Soundproof Panel For Office Ceiling Wall With Fast Installation
| Product Name: | Wood Slat Acoustic Panel Akupanel |
|---|---|
| Size: | 2400x600x21mm |
| Veneer Material: | Wood, PVC |
Akupanel Soundproofing Wood Panels DIY Friendly Installation Custom Sizes Available
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Akupanel Custom Wood Soundproofing Panels Effortless Setup For Optimal Noise Reduction
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Easy Install Akupanel Wood Wall Panels Tailored Soundproofing with Superior Absorption
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
21mm Thickness Hexagon Wood Wall Panels Akustik Panel Holz Akupanel For Wall Ceiling
| Application: | Home/Conference Room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 X 605mm/ Customized |
Custom Patterned Polyester Fiber pet Wall Panel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, Other Thickness |


